טכנולוגיות אינטגרטיביות מתקדמות
רפואת לב אינטגרטיבית

הקליניקה לרפואה אינטגרטיבית של עמוס זיו מתמקדת בטיפול בבעיות ובמחלות לב וכלי דם. הטיפול במחלת לב ברפואה אינטגרטיבית ניתן במקביל ובצמוד לטיפול ברפואה קונבנציונלית.

פיתוח חדשני להסדרת קצב לב ושיקום לבבי

מערכת עצבים אוטונומית (עצמונית) שאינה מאוזנת מהווה גורם סיכון מרכזי לפרפור עליות, פרפור פרוזדורים, פעימות מוקדמות ובעיות לב וכלי דם נוספות, כגון אי ספיקת לב, יתר לחץ דם והתקפי לב. באמצעות פיתוח חדשני ובלתי פולשני, ניתן לאזן את מערכת העצבים האוטונומית, לשקם את ההפרעות בקצב הלב ולמנוע אירועים של אוטם שריר הלב. הטכנולוגיה פותחה מתוך עבודה קלינית והיא מבוססת על הצלחות חוזרות ומוכחות בשיקום הפרעות קצב לכדי קצב לב נורמלי. נתונים קליניים מ-90 מטופלים, שנאספו לאורך יותר מ-4 שנים, מראים כי הטכנולוגיה האינטגרטיבית המתקדמת שפותחה מסדירה את קצב הלב ומשקמת אי ספיקת לב. אי ספיקת לב עלולה לגרום להפרעות קצב, התקפי לב, לחץ דם גבוה, כשל לבבי ומוות. קצב לב סדיר מקטין את הסיכון למצבים אלו, משפר את איכות השינה, מפחית מתח ומעלה את יכולת הגוף לחזור לכושר גופני תקין.

גישה משולבת לטיפול בבעיות לב

כיצד פועל הטיפול בטכנולוגיות האינטגרטיביות המתקדמות?

מערכת העצבים המרכזית שולטת על רוב מערכות הגוף – לב, נשימה, עיכול ועוד. במהלך הטיפול מתבצעת בדיקה של מצב מערכת העצבים האוטונומית, השולטת על הלב וכלי הדם. הבדיקה נשענת על חישובים ייחודיים מתוך בדיקת א.ק.ג. בת שתי דקות. בהמשך ובהתאם לתוצאות הבדיקה, ניתן גירוי חשמלי לא פולשני, באמצעות אלקטרודות המונחות על פני הגוף.

הטיפול בגירוי העצבי מעביר מסר למערכת העצבים המרכזית ולמוח, ומווסת את השליטה על הלב; גורם להפרשה הורמונאלית המווסתת מערכות שונות בגוף;  מפחית יתר פעילות עצבית שיכולה לגרום להפרעות קצב (פרפור פרוזדורים, פעימות מוקדמות ופלפיטציות); מפחית עודף פעילות עצבית שעלולה להחריף אי ספיקת לב ויתר לחץ דם, ומפריעה לשיקום לאחר התקף לב. הטיפול אינו כרוך בכאב או באי נוחות. השפעת הטיפול מיידית ונשמרת גם לטווח הארוך, והוא מפחית מתחים ויוצר תחושת רוגע. בקליניקה לרפואת לב אינטגרטיבית צבר עמוס זיו נסיון מוכח ומוצלח עם מאות מטופלים, לאורך שנים רבות עם טכנולוגיה זו.

הטיפול החדשני  נבדק בימים אלה במחקרים קליניים במרכזים רפואיים מובילים בארץ.

טכנולוגיות אינטגרטיביות

רוצים להיטיב עם עצמכם באמצעות טכנולוגיה חדשנית ונוחה, עם תוצאות מיידיות? פנו עוד היום למרפאת הלב ושיקום הלב של עמוס זיו, לתיאום טיפול טבעי ברפואה סינית, משולב בטכנולוגיות אינטגרטיביות מתקדמות ויעילות.

פרסומים של עמוס זיו

 

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

 • בדוק התאמתך לטיפול

  לפניך שאלון קצר שנועד להתאים עבורך את הטיפול הנדרש בקליניקה של עמוס זיו. נשמח אם תוכל להקדיש מספר דקות למילויו.

  לאחר מילוי השאלון יישלח אליך מייל עם התשובה ונציג מקליניקת עמוס זיו ייצור עימך קשר טלפוני בתוך יום עסקים אחד.

 • שאלה מספר 1 מתוך 5

  האם אתה מרגיש הלמות לב, דופק מהיר או לא סדיר?

 • שאלה מספר 2 מתוך 5

  האם אתה סובל מקוצר נשימה, קושי בהכנסת אוויר, אי נוחות בחזה?

 • שאלה מספר 3 מתוך 5

  האם אתה מרגיש חרדה או פחד ממצבך הרפואי?

 • שאלה מספר 4 מתוך 5

  האם אתה נוטל תרופות בשל מצבך הבריאותי?

 • שאלה מספר 5 מתוך 5

  האם אתה מרגיש שאיכות חייך נפגעה והאם תרצה לשפרה?

 • לקבלת תשובה מיידית והמלצה להמשך טיפול, אנא מלא את הפרטים:

 • ניצור איתך קשר בהקדם לגבי אפשרויות שיפור מצבך

מחקר חדש: טכנולוגיה לא פולשנית לטיפול ביתי בפרפור פרוזדורים - המרכז הרפואי איכילוב וקופ"ח כללית
מחקר חדש: טכנולוגיה לא פולשנית
לטיפול ביתי בפרפור פרוזדורים –
המרכז הרפואי איכילוב וקופ"ח כללית